Menu strony
Vittore Comforto
patelnie

Nowa kolekcja naczyń Merlin marki Vittore Comforto

Świeże warzywa, odpowiedni kawałek mięsa, szczypta przypraw – wszystko zmieszać w garnku, rondlu lub na patelni z nieprzywieralną powłoką. Brzmi jak magiczna receptura? A jednak nie, bowiem dobrze dobrane składniki to podstawa kulinarnej magii.
czajnik

Czajniki w stylu Retro i Country

Czajnik to przedmiot, który, jak świat długi i szeroki, gości w każdym domu. Tradycyjny, czy elektryczny, nowoczesny, czy retro pojawia się niemal w każdej kuchni. Wśród nich miejsce znalazły również stalowe czajniki Retro i Country marki Vittore Comforto.
porcelana

Porcelana - symbol prestiżu i elegancji

Wybór porcelany to często decyzja podejmowana na wiele lat. Elegancki serwis może nie tylko zdobić nasze stoły, ale również stać się rodzinną pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Ważne by był on oryginalny, ponadczasowy i wykonany z najlepszej jakości materiałów.
Garnek z kolekcji Cottage marki Vittore Comforto

Nowoczesna kuchnia w rustykalnym klimacie

Kuchnia utrzymana w rustykalnym stylu jest niezwykle przytulna i kojarzy się z wiejskim, sielankowym klimatem. Decydując się na taki wystrój wnętrza nie musimy jednak od razu rezygnować z dobrodziejstw nowoczesności i otaczać się przedmiotami z epoki naszych babć. Kolekcja garnków Cottage marki Vittore Comforto to przykład, że połączenie rustykalnej stylistyki i praktycznych rozwiązań daje doskonałe rezultaty.
Kolekcja Pink Flowers marki Vittore Comforto

Modne barwy porcelany

Szary od niedawna wrócił do łask projektantów i dekoratorów wnętrz. Jest to elegancka barwa, która stanowi doskonałe tło dla dekoracji w intensywniejszych odcieniach. Modne połączenie szarości i mocniejszych, różowych akcentów charakteryzuje również porcelanową kolekcję naczyń Pink Flowers marki Vittore Comforto.
KOLEKCJA ROSE MARKI VITTORE COMFORTO

Porcelana w angielskim stylu

Wnętrza urządzone w angielskim stylu są eleganckie, przytulne i pełne barwnych, kwiatowych akcentów. Róża, uwielbiany przez Anglików motyw dekoracyjny, jest niezbędnym elementem wystroju takiego mieszkania. Różany wzór pojawić się może na zasłonach, obiciach mebli, tapetach oraz porcelanie. Kolekcja Rose marki Vittore Comforto to prosty sposób na wnętrze z wiktoriańską duszą.
zastawa stołowa

Wigilijny stół w świątecznych barwach

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Gdy na niebie pojawi się pierwsza gwiazdka, ubrani w galowe stroje, wspólnie z bliskimi zasiądziemy do wigilijnej wieczerzy. Warto zadbać, by w ten wyjątkowy dzień, również nasz stół wyglądał elegancko.
zastawa stołowa

Zastawa porcelanowa ze złotym akcentem

Biel kojarzona z delikatnością i prostotą, zestawiona z eleganckim złotem tworzy kompozycję, która od lat jest bardzo modna. Połączenie to sprawdza się szczególnie w przypadku aranżacji stołu. Porcelanowa zastawa stołowa o prostych kształtach, stonowanych barwach i klasycznym wzornictwie to doskonały sposób na elegancko nakryty stół.
Zastawa stołowa Evita marki Vittore Comforto

Rodzinny obiad z porcelanową oprawą

Nic tak nie zbliża ludzi jak wspólne ucztowanie przy suto zastawionym stole. To przy nim świętujemy najważniejsze uroczystości, opowiadamy rodzinne historie i dzielimy się przeżyciami po ciężkim dniu w pracy, delektując się przy tym smakiem przyrządzonych potraw. Doskonałą oprawę dla niezapomnianych chwil spędzonych w gronie najbliższych stanowić będzie porcelanowa zastawa stołowa Evita marki Vittore Comforto.
obrusy

Obrus - podstawa stylowej dekoracji stołu

Tak jak ubiór zdobi człowieka, tak elegancki obrus stanowi podstawę stylowo udekorowanego stołu. Wykwintne przyjęcia czy wystawne kolacje nie mogą obyć się bez perfekcyjnie wyprasowanego, nieskazitelnie czystego obrusu. Plamoodporne obrusy Rosa, Fiore i Akant marki Vittore Comforto dodadzą majestatu uroczystym spotkaniom, a ich roślinne zdobienia podkreślą piękno porcelanowej zastawy .
1 2